Teknoloji

Xbox Live Gold Mayıs Ücretsiz Oyunları Açıklandı: Tam Değer 73 TL

Xbox Live Gold abonelerine özel ücretsiz oyunlar için Mayıs ayı içeriği nihayet açıklandı. Bu ay Star Wars dünyasından bıkacağız gibi görünüyor. İşte o oyunlar;

Xbox Live Gold platformu bizleri mutlu etmeyi başarıyor.

Mayıs 2023’te geçerli olacağı açıklanan 2 ücretsiz oyun var. Bu oyunların Steam mağaza sayfa değeri tam olarak 73 TL. Xbox Live Gold abonelerine ücretsiz olarak verilen 2 oyun ise;

İlk oyun STAR WARS Episode I Racer’dır.

LucasArts tarafından geliştirildi ve Disney tarafından yayınlandı STAR WARS Bölüm I Yarışçı Mayıs ayında Xbox Live Gold ücretsiz oyunlarının ilki olacak. Steam mağaza sayfası için pahalı 18,50 TLOyun, Star Wars dünyasında geçen oldukça rekabetçi bir yarış oyunu olarak piyasaya sürüldü.

Diğer oyun Hoa’dır.

Elle çizilmiş görseller ve rahatlatıcı bir atmosfer ile hoa Bu ay Xbox Live Gold abonelerine ücretsiz verilen diğer oyun. Bulmacalar ve tatlı bir hikaye içeren oyun Steam’de. 55 tl için satın alınabilir. Oyun 16 Mayıs’ta ve 15 Haziran’ın ortalarında satışa sunulacak.

Xbox Live Gold aboneliği ne kadar?

Xbox Live Gold aboneliğinin aylık fiyatı 29,99 TL’dir. Bu hizmeti üç aylığına satın almak isterseniz 74,99 TL ücret ödemeniz gerekiyor. Her ay yenilenen oyun kütüphanesi sayesinde böyle bir aboneliğe sahip olmak güzel olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu